Organizační informace

Pro koho?

Pokud není v popisu kurzu uvedeno jinak, naše kurzy jsou pro dospělé a není potřeba mít žádné předchozí znalosti z oboru. Pokud jsou kurzy pro děti, je popsán věk dětí, pro které je kurz vhodný. Pokud máte pochybnosti, jestli kurz zvládnete, nabo máte zájem o kurz na míru, neváhejte nás kontaktovat.

Místo konání kurzů

Různé kurzy se konají na různých místech, protože pro různá řemesla a dovednosti je potřeba různé vybevení a materiál. Místo konání je uvedeno v popisu kurzu. Na vyžádání můžeme jednotlivé kurzy uspřádat i vás (kromě těch, kde je potřeba vybavení, které nedokážeme převést).


Jak se přihlásit
?

Přihlásit se můžete prostřednictvím emailu. Vaše přihlášení je platné až po zaplacení zálohy (50% kurzovného). Jen u přihlášení na poslední chvíli je možné po domluvě zaplatit celou částku na místě v hotovosti.

Cena a platba kurzovného

Cena kurzovného zahrnuje i materiál a výrobky si můžete odnést domů. Cenu můžete zaplatit převodem nebo na místě. Pro přihlášení na kurz je potřeba zaplatit minimálně 50% z ceny kurzu předem jako zálohu. Zbytek ceny je poté splatný při začátku konání kurzu.V ceně není zahrnuta strava ani ubytování.

Uzávěrka přihlášek

Uzávěrka přihlášek je 15 dní před konáním kurzu. Pokud se do tohoto data na kurz nepřihlásí minimální počet účastníků, kurz bude zrušen, o čemž vás budeme informovat a obratem vám pošleme zpět zaplacenou zálohu. Přihlašovat se ale můžete i po uzávěrce, pokud je na kurzu volné místo.

Storno podmínky

Svou účast na kurzu můžete zrušit nejpozději do uzávěrky (tedy nejpozději 15 dní před začátkem konání kurzu). V tom případě vám vrátíme celou zálohu. Pokud zrušíte svou účast později, zálohu již vám bohužel nevrátíme, ale můžete za sebe na kurz poslat náhradníka.

Kurzy na objednávku

Pokud máte zájem o individuální kurz, kurz, ke není vypsaný termín konání, kurz jen pro vaši skupinu nebo kurz u Vás, tak nás neváhejte kontaktovat. Pokud máte zájem o kurz, který zatím nemáme v nabídce, rádi se pokusíme ho pro vás zorganizovat. Pokuste se prosím, co nejlépe popsat, jak byse si kurz představovali: téma kurzu, termín a místo konání, rozsah hodin, věk účastníků a co by se měli naučit…